Dědův HROB 2007
 
A 23 Celkový čas: Běžecký čas: Bonus HM: Body PZL:
1. Matějů Luboš PGP7601 88:59 91:29 2:30 85
2. Hora Vojtěch PGP8301 89:48 91:18 1:30 84
3. Janeček Olda DKP8211 90:11 92:11 2:00 83
4. Janovský Tomáš PGP6401 102:36 103:36 1:00 82
5. Urban Hynek SZSAVSD 103:50 103:50   81
6. Procházka Antonín DCE5500 105:03 105:03   80
7. John Vladimír OLP5502 112:23 112:23   79
8. Slavík Viktor VIP6300 115:32 115:32   78
9. Blahuta Marek MFP7301 116:26 116:56 0:30 77
10. Haluzová Jana SCP8051 116:56 116:56   76
11. Vaníček Tomáš MFP6601 119:52 119:52   75
12. Nedbal Dalibor MFP8003 129:02 129:02   74
13. Hladina Tomáš PGP8205 133:14 133:14   73
14. Vít David DKP7200 134:55 134:55   72
15. Neradová Alena LIT8551 140:50 140:50   71
15. Chotětický Václav MAS5200 140:50 140:50   71
17. Žáček Martin FSP6803 154:34 154:34   69
18. Šváb Jéňa FSP5801 154:45 154:45   68
19. Vaníčková Lucie MFP7250 182:13 182:13   67
20. Uhlíř Patrik SLA7000 197:21 197:21   66
20. Kučerová Lada SLA7450 197:21 197:21   66
22. Hovorka Jan DCE6300 230:03 230:03   64
  Žemla Tomáš SCP7105 disk. 85:04 chybí kontroly (10 - 16)
 
B 30 Celkový čas: Běžecký čas: Bonus HM: Body PZL:
1. Ryšavá Majda PGP 66:26 66:26   63
2. Spurná Martina PGP8556 66:51 66:51   62
3. Hrazdírová Iva SCP8152 67:06 67:36 0:30 61
4. Svobodná Šárka DKP8850 72:18 73:48 1:30 60
5. Král Aleš CTB7801 72:29 72:29   59
6. Plochová Dominika DKP8651 73:50 73:50   58
7. Zach Jaroslav ASP6601 73:56 73:56   57
8. Rusý Tomáš DCE9300 79:25 81:25 2:00 56
9. Komín David DFT7401 80:12 80:12   55
10. Betlach Miroslav DKP6300 80:40 81:40 1:00 54
11. Suk Jiří MFP6401 83:31 83:31   53
12. Kohl Ondřej KPY8600 84:02 84:02   52
13. Hric Jan MFP6300 84:49 84:49   51
14. Hamáček Bohuslav LBE5000 90:10 90:10   50
15. Brumek Stanislav DKL5201 90:13 90:13   49
16. Tvrdek Vojtěch LBE4900 91:14 91:14   48
17. Plch Martin NER1959 92:38 92:38   47
18. Novák Miloš SCP4600 95:03 95:03   46
19. Valtr Pavel MFP6600 97:00 99:30 2:30 45
20. Kohl Jiří KPY6201 97:49 97:49   44
21. Svobodný Petr DKP5800 98:56 98:56   43
22. Němečková Jája OKP6650 100:14 100:14   42
23. Kozelka Jan LCV7000 101:55 101:55   41
24. Šafka Dan KAM9105 102:36 102:36   40
25. Tloušťová Eva SCP6950 104:15 104:15   39
26. Hamáčková Eva LBE5150 112:24 112:24   38
27. Bernášek Aleš NER1978 113:59 113:59   37
28. Procházková Miluše DCE5450 114:53 114:53   36
28. Mrázová Pavla DCE5550 114:53 114:53   36
30. Gabriel Josef SLA8200 130:50 130:50   34
 
C 32 Celkový čas: Běžecký čas: Bonus HM: Body PZL:
1. Šorm Miroslav DKL5200 59:15 61:15 2:00 33
2. Rusá Šárka DCE9150 60:38 62:08 1:30 32
3. Brumková Tereza DKL8150 63:31 64:31 1:00 31
4. Mrázová Pavla DCE9350 63:46 63:46   30
5. Kohlová Zuzana KPY8852 64:13 64:13   29
6. Kohlová Alena KPY6051 64:19 64:19   28
7. Duda František KPY4600 64:27 64:27   27
8. Malec Oldřich SLA9400 74:25 74:25   26
8. Uhlíř Marek SLA9402 74:25 74:25   26
10. Zachová Lucie PGP9352 74:48 74:48   24
11. Hladinová Hana PGP8054 74:56 74:56   23
12. Vít Richard DKP9203 77:04 77:34 0:30 22
13. Brumková Kristýna DKL8050 78:52 78:52   21
14. Slavíková Katka VIP6650 80:49 80:49   20
15. Brumková Vladimíra DKL5350 82:50 82:50   19
16. Ryšavá Lubomíra TJP4750 82:56 82:56   18
17. Škovroňová Lenka MFP8250 83:40 83:40   17
18. Žemla Antonín ODV4300 86:29 86:29   16
19. Kučera Zdeněk DKL5601 88:12 90:42 2:30 15
20. Kučera Tomáš DKL9400 89:57 89:57   14
21. Horych Eda NER1997 90:42 90:42   13
22. Brabcová Jindra LCV4750 92:43 92:43   12
23. Hlavatý Karel SJP4200 94:07 94:07   11
24. Jíra Tomáš ROZ9800 105:54 105:54   10
25. Ondřejček Jiří ODV7000 106:15 106:15   9
26. Ryšavý Vít TJP4700 108:32 108:32   8
27. Suková Eva MFP6450 127:51 127:51   7
27. Jánošiová Ester NER 127:51 127:51   7
  Trojčák Daniel VSP6510 disk. 57:51 chybí kontrola (6)
  Šebor Jiří DKL8100 disk. 127:13 chybí kontroly (5 a 6)
  Cupák Miloslav DCE2200 disk. 168:25 chybí kontrola (6)
  Domanský Ivo NER1938 disk.   bez průkazky